Obchody Światowego Dnia Wolontariusza

10 grudnia Szkolny Wolontariat obchodził Światowy Dzień Wolontariusza. Na te obchody zostali zaproszeni uczniowie z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Ojca Pio. Spotkanie miało na celu zintegrowanie się środowiska wolontariuszy podczas wspólnych warsztatów świątecznych i małego poczęstunku. Efektami wspólnej pracy są: kartki świąteczne, lampiony, bombki wykonane techniką decoupage oraz łańcuchy choinkowe. Lampiony i bombki zostały przekazane na Kiermasz Bożonarodzeniowy w naszej szkole. Dochód ze sprzedanych przedmiotów będzie przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych dla naszych uczniów. Natomiast kartki zostaną przekazane do Zamojskiego Domu Kultury, który przekaże je, w ramach swojej akcji, do zamojskiego szpitala.

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!