Podsumowanie English Lab

10 maja w Klubie 3 Zmechanizowanego Batalionu w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie działalności koła językowego English Lab. Z tej okazji członkowie koła pod bacznym okiem p. Marty Frączek przygotowali angielskojęzyczny film przedstawiający ich całoroczny trud. W sali kinowej widzowie obejrzeli zbiór wspomnień uczniów, a były to między innymi relacje z własnoręcznego pisania pocztówek w języku angielskim, odczytywania otrzymanej korespondencji czy nagrywania życzeń w języku obcym.

Uczniowie zawarli nowe znajomości dzięki możliwości wymiany pocztówkowej. W trakcie roku szkolnego uczyli się języka angielskiego w przyjemny i interesujący dla nich sposób. Wykorzystali tablety, aby ćwiczyć wymowę, poznawać nowe słowa, nagrywać filmy oraz występować w nich. Dzięki tej możliwości uczniowie byli w stanie poznać ludzi z różnych stron Polski i świata takich jak: Ukraina, Stany Zjednoczone, Republika Południowej Afryki czy Hiszpania, a co więcej przedstawić się im oraz zaprezentować nasze piękne miasto.

W trakcie zajęć koła English Lab nasi pasjonaci odnaleźli miejsca w Zamościu, gdzie bardzo często używa się języka angielskiego. Nasi wychowankowie również dowiedzieli się jak bezpiecznie podróżować. Odwiedzili Port Lotniczy Lublin w Świdniku, aby tam przejść ścieżką pasażera poznając wiele procedur panujących na lotnisku. W kwietniu przygotowali 3 lapbooki, które są zbiorem pamiątek gromadzonych w portfoliach przez cały rok.

Po projekcji filmu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Film w całości dostępny jest na naszym kanale You Tube - kliknij TUTAJ!

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!