Co nam w duszy gra...

 
IMG 4885
 
Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego zorganizowało III Regionalne Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych „Co nam w duszy gra…” pod honorowym patronatem Starosty Zamojskiego.
 
7 kwietnia 2016 na scenie w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego prezentowały swoje umiejętności artystyczne: wokalne, instrumentalne, teatralne, kabaretowe zespoły  ze Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych: Dorohuska- AZUMI i Zamościa-URWISY, z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem”- CRAZZY STEP,  Zespołu  Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu- ROCO POWER. W koncercie wzięli także udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lipiny Starej, Rozłop, „Krok za Krokiem”- TO MY oraz METEOR z Zamościa. 
 
Artyści dostarczyli licznie zebranej publiczności wiele radości, zabawy, wiele przeżyć i miłych wrażeń za co zostali nagrodzeni wartościowymi upominkami.
 
Prezentacjom towarzyszyła pokonkursowa wystawa XIV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie…” oraz wystawa fotograficzna ilustrująca piętnastolecie działalności Stowarzyszenia na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem”
 
Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe Zarządowi Powiatu Zamość, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Tomaszowie Lub. oraz Firmie Finansowej Platinum EYE w Lublinie.
 
Zdjęcia publikujemy w naszej galerii. Kliknij TUTAJ!