Radość z pomagania 2018

Dnia 29.05.2018, szkolny zespół taneczny MAXI DANCE pod opieką p. Iwony Winiarczyk-Hadło i p. Ilony Lewickiej uczestniczył w imprezie plenerowej „Radość z pomagania 2018” w Łabuńkach Pierwszych organizowanej przez Hospicjum Santa Galla.

W wydarzeniu wzięły udział dzieci z Gminy Łabunie i delegaci szkół z powiatów woj. Lubelskiego, które mogły zaprezentować się na scenie w różnej formie: taniec, śpiew, małe formy teatralne. Nasz zespół MAXI DANCE zatańczył przed publicznością trzy układy taneczne i został nagrodzony gromkimi brawami.

Dla uczestników przygotowano darmowe smakołyki bez ograniczeń. Był grill, domowe ciasta, wata cukrowa, lody i napoje. Na chętnych czekały także konkursy z nagrodami, plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami, trampolina, duże huśtawki, zjeżdżalnie linowe, przejażdżki na koniu rasy arabskiej i malowanie twarzy.

Chętnie skorzystaliśmy z oferowanych atrakcji, a także zwiedziliśmy mini zoo. Wszyscy dobrze się bawili. Na zakończenie zrobiliśmy sobie zdjęcie z Wójtem Gminy Łabunie, Antonim Wojciechem Turczynem, który był współorganizatorem tej imprezy.

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - klknij TUTAJ!